Manifestacija Benja 2.0 - Tjedan glagoljice u Rijeci

Sveučilišna knjižnica, kao suorganizator, sudjeluje u manifestaciji Benja 2.0 - Tjedan glagoljice, koji će se održati u Rijeci od 23. do 30. studenoga u znak podsjećanja na 490 godina od osnivanja glagoljske tiskare Šimuna Kožičića Benje.

Događanja u sklopu manifestacije Benja 2.0 odvijat će se od ponedjeljka 23. studenoga do ponedjeljka 30. studenoga 2020. i to u Palači šećerane, u Sveučilišnoj knjižnici Rijeka – dvorani izložbe Glagoljica i u Art kinu, a program cjelokupne manifestacije možete pronaći na linku: www.benja.hr

U dvorani izložbe Glagoljica u tom će tjednu tri dana - 24., 25. i 26. studenoga - biti moguće pratiti predavanja, na koja je ulaz slobodan.

Zbog trenutne epidemiološke situacije, za sve zainteresirane potrebna je najava dolaska na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.