"Challenges of Scientific Communication in the Digital Age – Croatian perspective", radionica u sklopu programa YUFE Staff Training

23. lipnja 2021. od 12:00 do 14:00 sati putem platforme Zoom održat će se radionica "Challenges of Scientific Communication in the Digital Age – Croatian perspective" u sklopu programa YUFE Staff Training. Radionica će se održati u organizaciji Sveučilišta u Rijeci.

Cilj radionice je ukazati na izazove u znanstvenoj komunikaciji i razgovarati o tome kako ih prevladati. Razmatrat će se primjeri iz vlastite prakse i predstaviti načini na koje knjižničari podržavaju znanstvenike sa Sveučilišta u Rijeci. Razgovarat će se o kriterijima koje znanstvenici koriste pri odabiru i ocjenjivanju publikacije, pitanjima gdje objaviti rad, važnosti otvorenog pristupa i kako biti vidljiviji na znanstvenoj sceni europskog istraživačkog prostora.

Vrijeme: 23. lipnja 2021., 12:00 – 14:00 sati

Ciljana publika: Akademsko osoblje, istraživači, knjižničari

Broj sudionika: 20 (preporučljivo))

Institucija domaćin: Sveučilište u Rijeci, Hrvatska

Više o radionici možete pogledati ovdje.