Znanost i komunikacija – radionica za studente doktorskih studija

Doktorska škola Sveučilišta u Rijeci u suradnji s Centrom za napredne jugoistočne studije Sveučilišta u Rijeci organizira radionicu pod nazivom Znanost i komunikacija koja će se održati od 13. do 14. svibnja 2022. godine u Palači Moise na Cresu.

Radionica je namijenjena trenutnim poslijediplomskim sveučilišnim (doktorskim) studentima Sveučilišta u Rijeci.

Središnje teme radionice su:

• odgovorna znanost,
  • komunikacija u znanosti,
  • prezentacijske vještine,
  • upravljanje znanostvenom karijerom.

Radionicu će održati:

• prof. dr. sc. Matko Marušić, profesor emeritus Sveučilišta u Splitu,
  • prof. dr. sc. Ana Marušić
  • izv. prof. dr. sc. Nikša Sviličić
  • prof. dr. sc. Zoran Sušanj, Sveučilište u Rijeci
  • izv. prof. dr. sc. Sanja Bojanić, Sveučilište u Rijeci
  • Nikoleta Zubić, Sveučilište u Rijeci

Zbog ograničenog broja sudionika potrebno je izvršiti prijavu putem ove poveznice. Rok za prijavu ističe u petak, 15. travnja u 16:00 sati.

Nakon što se popuni broj sudionika, prijava će biti obustavljene, bez obzira na navedeni krajnji datum mogućnosti prijave.

Nakon zaprimljene uredne prijave kao i priložene potvrde o izvršenoj uplati kotizacije, poslati ćemo Vam potvrdu o zaprimljenoj i prihvaćenoj prijavi.

Znanost i komunikacija – program