Sandri Cuculić nagrada Knjižničarskog društva Rijeka za 2024. godinu

Godišnju nagradu Knjižničarskog društva Rijeka, Povelju Ivana Kostrenčića za 2024. godinu, dobila je Sandra Cuculić, viša knjižničarka, voditeljica Podružnice Kampus Sveučilišne knjižnice Rijeka.

Sandra Cuculić je viša knjižničarka, autorica brojnih radova, vrstan edukator i voditelj edukacija za studente i znanstvenike te članica tima za Otvorenu znanost, područja u modernom knjižničarstvu koje se snažno razvija i koje je temeljno poslovanje Sveučilišne knjižnice Rijeka. Svojim radom u Podružnici Kampus izuzetno je vidljiva promičući struku i knjižničarstvo u cjelini, doprinoseći time ugledu knjižnice, ali i Knjižničarskog društva Rijeka.

Nagrada je dodijeljena u kategoriji Najzaslužniji knjižničar u prethodne dvije godine na izbornoj skupštini Knjižničarskog društva Rijeka, održanoj u Gradskoj knjižnici u Rijeci 20. lipnja 2024. godine.