SKUPNI KATALOG SVEUČILIŠTA U RIJECI

PRETRAŽIVANJE SKUPNOG KATALOGA SVEUČILIŠTA

Sveučilišnoj knjižnici dodijeljeno priznanje Turističke zajednice Grada Rijeke

Turistička zajednica Grada Rijeke 26. rujna 2018. dodijelila je priznanje Sveučilišnoj knjižnici Rijeka povodom 70. obljetnice djelovanja i 50. obljetnice stalnog postave izložbe Glagoljica te za dugogodišnji doprinos razvoju turizma i promicanje kulturnog identiteta grada Rijeke. Priznanje su dodijelili zamjenik riječkog gradonačelnika Marko Filipović i direktor Turističke zajednice grada Rijeke Petar Škarpa u sklopu akcije Turističke zajednice Volim Hrvatsku - Volim Rijeku u 2018. godini.

PORTAL MOJA RIJEKA

FIUMAN.HR