SKUPNI KATALOG SVEUČILIŠTA U RIJECI

PRETRAŽIVANJE SKUPNOG KATALOGA SVEUČILIŠTA

Pretraživanje baza podataka

"Mjesec hrvatske knjige" u Sveučilišnoj knjižnici Rijeka

U sklopu Mjeseca hrvatske knjige 2019., Sveučilišna knjižnica Rijeka organizira već tradicionalan „Tjedan brucoša u SVKRI“ i Tjedan vraćanja knjiga bez plaćanja zakasnine.

U „Tjednu brucoša“ koji će se održati od 14. do 18. listopada 2019. brucoši će moći saznati sve što ih zanima o Knjižnici, prostoru i uslugama, a tijekom cijelog tjedna od 14:00 do 15:00 sati održavat će se „Ture za brucoše“ – orijentacijski obilasci Knjižnice pod vodstvom diplomirane knjižničarke.

U navedenom tjednu za brucoše je pripremljen i „Happy hour“ svakoga dana od 15:00 do 17:00 sati u kojem ih očekuje povoljnija godišnja članarina po cijeni od 25,00 kuna.

U tjednu od 21. do 25. listopada korisnici će moći vratiti posuđene knjige bez plaćanja zakasnine. Knjige će se moći vratiti na pult posudbe, ili u knjigomat s desne strane ulaza u zgradu.

Vidimo se u Mjesecu hrvatske knjige!