Essential Science Indicators

Opis baze

Analitički alat koji donosi statističke podataka te podatake o uspješnosti časopisa i trendova u znanosti. Bazira se na broju objavljenih članaka u časopisima te podacima o citiranosti iz Thomson Reutersovih znanstvenih baza podataka. Uz pomoć ESI-ja moguće je identificirati najutjecajnije pojedince, institucije, radove, publikacije ili zemlje u određenom području znanosti.

informacijski servis

Thomson Reuters

Pravo pristupa

sve sastavnice Sveučilišta u Rijeci

Pretraživanje baze iz ustanove Sveučilišta u Rijeci

Pristup izvan ustanove

Za pristup ESI-ju izvan ustanove potrebno se prvo ulogirati na platformu Web of Science i otvoriti individualni korisnički račun, a potom izravno pristupiti odabirući traženu bazu u gornjem pregledniku. Kako se ulogirati i otvoriti individualni korisnički račun pogledajte ovdje.