EconLit with Full Text

Opis baze

EconLit je bibliografska baza podataka koju izdaje American Economic Association, a obuhvaća područje ekonomije. Baza uključuje recenzirane članke, radne materijale s vodećih sveučilišta, doktorske disertacije, knjige, zbornike s konferencija i recenzije knjiga. Baza indeksira više od 1.500 naslova časopisa, a omogućuje poveznice na više od 40.000 cjelovitih tekstova.

Baza je dostupna putem sučelja ProQuest. Za pretraživanje samo ove baze potrebno je koristiti filtere.

Popis pretplaćenih naslova

Informacijski servis: