Sustav umreženih knjižnica Riječkog sveučilišta

Otvoreni probni pristupi – De Gruyter Journals i ACM Digital Library

Otvoreni su probni pristupi zbirci časopisa De Gruyter Journals i bazi podataka ACM Digital Library.

Zbirka časopisa De Gruyter Journals uključuje više od 900 časopisa dostupnih u cjelovitom tekstu, koji pokrivaju sva područja znanosti. Probni pristup otvoren je do 20. srpnja 2019., a zbirci možete pristupiti ovdje.

ACM Digital Library je baza podataka namijenjena području tehničkih znanosti. Probni pristup otvoren je do 27. lipnja 2019., a bazi možete pristupiti ovdje.