SKUPNI KATALOG SVEUČILIŠTA U RIJECI

PRETRAŽIVANJE SKUPNOG KATALOGA SVEUČILIŠTA

Pretraživanje baza podataka

Sveučilišnoj knjižnici dodijeljeno priznanje Turističke zajednice Grada Rijeke

Turistička zajednica Grada Rijeke 26. rujna 2018. dodijelila je priznanje Sveučilišnoj knjižnici Rijeka povodom 70. obljetnice djelovanja i 50. obljetnice stalnog postave izložbe Glagoljica te za dugogodišnji doprinos razvoju turizma i promicanje kulturnog identiteta grada Rijeke. Priznanje su dodijelili zamjenik riječkog gradonačelnika Marko Filipović i direktor Turističke zajednice grada Rijeke Petar Škarpa u sklopu akcije Turističke zajednice Volim Hrvatsku - Volim Rijeku u 2018. godini.

PORTAL MOJA RIJEKA

FIUMAN.HR