Održana konferencija za medije prigodom svečanosti obilježavanja 390. godišnjice osnivanja knjižnice isusovačkog kolegija u Rijeci

U ponedjeljak, 20. studenoga, održana je konferencija za medije povodom obilježavanja 390. obljetnice osnivanja knjižnice isusovačkog kolegija. Na konferenciji su govorili: Senka Tomljanović, ravnateljica Sveučilišne knjižnice, doc. dr. sc. Marko Medved, profesor crkvene povijesti s Teologije u Rijeci, dr. sc. Irvin Lukežić, redoviti profesor na Odsjeku za kroatistiku s Filozofskog fakulteta u Rijeci i g. Bruno Lončarić, urednik posebnih priloga u marketingu Novoga lista.

PRILOG HRT - RADIO RIJEKA