Započinje ciklus predavanja "Colloquia Fluminensia - razgovori s baštinom u Sveučilišnoj knjižnici"

Colloquia Fluminensia - dizajn plakatPoštovani korisnici,

Sveučilišna knjižnica Rijeka započinje s ciklusom predavanja objedinjenih projektom pod nazivom "Colloquia Fluminensia - razgovori s baštinom u Sveučilišnoj knjižnici". Projekt je zamišljen kao ciklus stalnih predavanja i tribina o riječkim temama za profesore, studente, kulturnu javnost i ostale zainteresirane građane. Predavanja će se održavati u dvorani izložbe Glagoljica tijekom 2017. godine, a o točnom danu i satu na vrijeme ćemo vas obavještavati putem naših web stranica, Facebooka i slanjem pozivnica.

Prvo predavanje, "Riječka dobrotvorka i književnica Natalija de Ciotta" dr. sc. Irvina Lukežića održat će se u četvrtak, 23. veljače 2017. godine u 18.00 sati u dvorani izložbe Glagoljica.

POZIVNICA

Svi ste pozvani i dobro došli!

Vaša Sveučilišna knjižnica, čuvarica riječke baštine