Otvoren probni pristup na zbirku časopisa izdavača Annual Reviews

Obavještavamo vas da je  do 5. veljače 2017. godine za  hrvatsku akademsku zajednicu otvoren probni pristup zbirci časopisa izdavača Annual Reviews.

Annual reviews je neprofitna organizacija koja djeluje od 1932. godine te objavljuje kritičke osvrte na istraživanja u 46 različitih disciplina u okviru društvenih i prirodnih znanosti te (bio)medicine i zdravstva.

Publikacije Annual Reviews nalaze se u kategoriji najcitiranijih radova u znanstvenoj literaturi indeksiranih u Thomson Reuters Journal Citation Reports (JCR).

Radovi iz zbirke indeksirani su i u EBSCO Discovery Service (EDS).

Zbirku možete pretražiti ovdje.