„Selfie“ natječaj – „Što mi znači knjižnica“

Pozivamo vas da sudjelujete u natječaju Hrvatskoga knjižničarskog društva za najbolji selfie u knjižnici na temu „Što mi znači knjižnica“. Natječaj je otvoren od 1. do 25. listopada, a javno proglašenje pobjednika očekuje se 11. studenoga, na Dan hrvatskih knjižnica.

Fotografiju treba objaviti na Facebook stranici HKD-a, odnosno događaju Dan hrvatskih knjižnica.
Uz fotografiju je potrebno obavezno dodati hashtag #danhrvatskihknjižnica2016 i označiti (tagirati) knjižnicu u kojoj je fotografija slikana.

Više o natječaju možete pročitati ovdje.