SKUPNI KATALOG SVEUČILIŠTA U RIJECI

PRETRAŽIVANJE SKUPNOG KATALOGA SVEUČILIŠTA

Pretraživanje baza podataka

Pretplaćeni e-izvori za 2015. godinu

Obavještavamo Vas da je za Sveučilište u Rijeci obnovljena pretplata e-izvora : JSTOR, HeinOnline Academic Core Collection, Emerald Management 175, Emerald Engineering eJournal Collection.  S obzirom na povećanje cijena pretplata za časopisne baze SpringerLink i ASPP  baze IEEE, ovogodišnja nabava ograničila se na one najkorištenije u 2014. godini.

Temeljem statističkih podataka iz 2014., za nabavu e-izvora 2015. odabrani su sljedeći naslovi:

SpringerLink
Intensive Care Medicine, Journal of Gastroenterology, Journal of Youth and Adolescence

IEEE

IEEE - Transactions on electron devices/ all except Japan India

IEEE - Transactions on industrial electronics/ all except Japan India

IEEE - Transactions on knowledge and data engineering/ all except Japan India

IEEE - Transactions on pattern analysis & machine intelligence/ all except Japan India

IEEE - Transactions on power electronics/ all except Japan India

IEEE - Transactions on software engineering/ all except Japan India

IEEE - Transactions on sustainable energy

IEEE - ACM  Transactions on audio speech & language processing

Za baze podataka JSTOR , HeinOnline Academic Core Collection  te časopise izdavača SpringerLink, osigurana je pretplata do 31. prosinca 2015.

Za baze podataka Emerald Management 175, Emerald Engineering eJournal Collection i časopise izdavača IEEE, pretplata traje do 30. travnja 2016.

Pretraživanje baza