Sustav umreženih knjižnica Riječkog sveučilišta

Pristup bežičnoj mreži u Sveučilišnoj knjižnici Rijeka preko usluge eduroam

Od 30. svibnja 2015. godine pristup bežičnoj mreži Knjižnice bit će moguće ostvariti isključivo preko usluge eduroam.

Eduroam (edukacijski roaming) omogućuje znanstvenicima, nastavnicima, studentima i drugom osoblju ustanova uključenih u eduroam siguran i besplatan pristup internetu s bilo koje eduroam lokacije u Hrvatskoj i inozemstvu pomoću AAI@EduHr elektroničkog identiteta.

Upute za korištenje eduroam usluge možete pronaći ovdje.
Detaljne informacije o lokacijama na kojima je usluga eduroam dostupna u Hrvatskoj i u cijelome svijetu možete pronaći ovdje.

Podesite svoj eduroam do 30. svibnja 2015. g. kako biste i dalje mogli neometano koristiti bežični internet Knjižnice!