SKUPNI KATALOG SVEUČILIŠTA U RIJECI

PRETRAŽIVANJE SKUPNOG KATALOGA SVEUČILIŠTA

Pretraživanje baza podataka

Predstavljanje knjige

crkvenoslovenskiU srijedu, 29. travnja 2015., u 18:00 sati u dvorani Izložbe glagoljica održat će se predstavljanje knjige "Hrvatski crkvenoslavenski jezik" autora Sofije Gadžijeve, Ane Kovačević, Milana Mihaljevića, Sandre Požar, Johannesa Reinharta, Marinke Šimić i Jasne Vince.

O knjizi će govoriti: recenzenti akademik Stjepan Damjanović i izv.  prof. dr. sc. Sanja Zubčić, autorica dr. sc. Marinka Šimić, autor i urednik prof. dr. sc. Milan Mihaljević i  direktorica Hrvatske sveučilišne naklade Anita Šikić.

crkvenoslovenski