SKUPNI KATALOG SVEUČILIŠTA U RIJECI

PRETRAŽIVANJE SKUPNOG KATALOGA SVEUČILIŠTA

Pretraživanje baza podataka

Sveučilišna knjižnica Rijeka na Twitteru

ikona za twitter dvaSveučilišna knjižnica Rijeka je nakon pridruživanja društvenim mrežama Facebook i Goodreads otvorila svoj profil i na Twitteru.

Putem Facebook stranice Sveučilišna knjižnica Rijeka promiče redovite aktivnosti Knjižnice, informira korisnike o uslugama i načinima njihova korištenja, objavljuje različite sadržaje i zanimljivosti iz struke, knjižnične djelatnosti i srodnih kulturnih ustanova te  najavljuje programe i događanja.

Nakon ispunjenih očekivanja u  radu i aktivnosti Facebook stranice Knjižnice, Sveučilišna knjižnica Rijeka  pridružila  se i Twitteru, najbržoj društvenoj mreži današnjice.

Putem Twittera možete pratiti novosti o uslugama, događanjima i programima Knjižnice, čitati zanimljivosti iz svijeta kulture, postavljati nam pitanja, slati zahtjeve, ideje i komentare.

Na Twitter se možete spojiti putem službene web stranice Sveučilišne knjižnice Rijeka.

Vidimo se na Twitteru!