Korištenje iPada u American Corneru

Poštovani korisnici,

American Corner u Sveučilišnoj knjižnici nudi vam mogućnost korištenja iPada i čitanja e-knjiga u prostoru znanstveno-istraživačke čitaonice. Na raspolaganju vam je osam Ipada, na kojima je smješteno više od osamdeset najnovijih naslova e-knjiga iz različitih područja

(Business & Economics, History, Science, Religion, Art, Biography & Autobiography, Law, Political Science, Travel, Social Science, Music, Philosophy), većinom na engleskom jeziku. Popis dostupnih naslova nalazi se uz svaki iPad. Za ostale informacije i korištenje iPada obratite se dežurnom informatoru u katalogu.