SKUPNI KATALOG SVEUČILIŠTA U RIJECI

PRETRAŽIVANJE SKUPNOG KATALOGA SVEUČILIŠTA

Pretraživanje baza podataka

Održani Dani otvorenih vrata Sveučilišne knjižnice Rijeka

U Sveučilišnoj knjižnici Rijeka su od 10. do 14. studenoga 2014. godine održani Dani otvorenih vrata u sklopu kojih su korisnici sudjelovali u zanimljivom programu i nagradnim igrama.

U sklopu programa Dana otvorenih vrata, korisnici su imali mogućnost vratiti knjige bez plaćanja zakasnine.

Organiziran je nagradni natječaj „Sveučilišna“ selfie u sklopu kojeg su korisnici bili pozvani da šalju svoje selfie uratke na kojem uz njih mora biti vidljiva Sveučilišna knjižnica Rijeka ili neki njezin prepoznatljivi dio.  Pobjednici natječaja i ujedno dobitnici poklon bona Sveučilišne knjižnice u vrijednosti 200 kuna su Ivan Penavić i Sandro Lukić.

U prostoru Kataloga postavljen je „INFO SVKRI“ pult sa promotivnim materijalima u sklopu kojeg je organizirana nagradna igra „Kutija znanja“ . Dobitnici dnevnih nagrada odgovarali su na pitanja o djelatnosti Knjižnice i njezinim uslugama.