SKUPNI KATALOG SVEUČILIŠTA U RIJECI

PRETRAŽIVANJE SKUPNOG KATALOGA SVEUČILIŠTA

Pretraživanje baza podataka

Ljetno radno vrijeme Sveučilišne knjižnice Rijeka

Od utorka, 1. srpnja 2014., Sveučilišna knjižnica Rijeka kreće s ljetnim radnim vremenom prema uobičajenom rasporedu (ponedjeljkom i četvrtkom poslije podne, utorkom, srijedom i petkom ujutro).

Studijska čitaonica će zbog pojačanog interesa korisnika i ispitnih rokova do 13. srpnja raditi po uobičajenom radnom vremenu, uz produljeni rad noću i vikendom.

Obavještavamo Vas da će i ove godine knjižnica u jutarnjoj smjeni raditi od 9.00 ujutro, a puno radno vrijeme čitaonice, redovno i produženo, započet će od 25. kolovoza.

Više pročitajte na  http://www.svkri.uniri.hr/index.php/za-korisnike?id=62