Narudžbenica za fotokopiranje građe

Knjižnica nudi usluge kopiranja građe iz fonda. Fond možete pretraživati putem našeg elektroničkog kataloga. Fotokopiranje građe se naplaćuje prema Cjeniku usluga.

Ukoliko želite naručiti fotokopije, popunite i pošaljite narudžbenicu slijedeći upute.
Polja označena zvjezdicom obvezno je ispuniti.

Narudžbenicu možete i otisnuti te posati na adresu:
Sveučilišna knjižnica Rijeka, Dolac 1, 51000 Rijeka
Ili na telefax: 051/332-006
Fotokopije možete podignuti u katalogu sljedeći dan nakon ispostavljanja narudžbenice, online ili faksom.

Ukoliko fotokopije šaljemo poštom, nakon primitka narudžbenice  ispostavljamo predračun, a iznos računa se povećava za troškove poštarine.
Nakon izvršenog plaćanja (primitka kopije uplatnice ili virmana), fotokopije isporučujemo poštom na adresu naručitelja.

NARUČUJEM FOTOKOPIRANJE IZ SLJEDEĆE PUBLIKACIJE
Pritiskom na gumb "Pošalji" dajete suglasnost (privolu) Sveučilišnoj knjižnici Rijeka za prikupljanje i obradu osobnih podataka.