Besplatni interaktivni tečajevi engleskoga jezika – nova usluga u Američkom kutku

Američki kutak u Sveučilišnoj knjižnici korisnicima nudi novu uslugu – interaktivne tečajeve  samoučenja engleskoga jezika Tell me more,  instalirane na dva računala u znanstveno-istraživačkoj čitaonici (računalo 002 za srednji stupanj i računalo 012 za napredni stupanj). Sredstva za računala i Tell me more software  za učenje engleskoga jezika osigurana su iz donacije Veleposlanstva SAD-a u Zagrebu za Američki kutak.

Za sve dodatne informacije obratite se informatoru u katalogu.