SKUPNI KATALOG SVEUČILIŠTA U RIJECI

PRETRAŽIVANJE SKUPNOG KATALOGA SVEUČILIŠTA

Pretraživanje baza podataka

Prijave za program cjeloživotnog učenja „Informacijski alati za istraživače“

Sveučilišna knjižnica Rijeka poziva zainteresirane znanstvenike i istraživače Sveučilišta u Rijeci da se prijave na program cjeloživotnoga učenja „Informacijski alati za istraživače“.

Program je nastao s ciljem proširivanja znanja i vještina u korištenju suvremenih alata za upravljanje znanstvenim informacijama potrebnima u istraživačkom radu, kao i alata za učinkovito predstavljanje znanstvenih radova široj znanstvenoj i društvenoj zajednici u cilju povećanja znanstvene produktivnosti i globalne vidljivosti rezultata znanstvenih istraživanja.

Trajanje programa:  od 17. do 21. veljače 2020.

Uvjeti pohađanja programa:  Završen sveučilišni diplomski studij.

Opis programa: Program se sastoji od pet predmeta koji kronološki prate proces izrade, objavljivanja i vrednovanja znanstvenog rada. Polaznici mogu odabrati pohađanje jedne, više ili svih radionca.

Raspored održavanja radionica:

Informacijske službe i usluge za istraživače

17.2.2020.

10:00 - 13:00

Alati za pretraživanje znanstvenih izvora

18.2.2020.

10:00 - 15:00

Alati za upravljanje znanstvenim informacijama

19.2.2020.

10:00 - 15:00

Alati za objavljivanje znanstvenih radova

20.2.2020.

10:00 - 15:00

Alati za vrednovanje i postizanje vidljivosti znanstvenog rada

21.2.2020.

10:00 - 15:00

Po odslušanim predavanjima, radionicama i vježbama, polaznicima će biti uručena svjedodžba.

Mjesto održavanja: Sveučilište u Rijeci, Odjel za informatiku, Radmile Matejčić 2, 51000 Rijeka, prostorija 365

Broj mjesta po radionici: 22

Program cjeloživotnoga učenja: