WoS i InCites radionica u Sveučilišnoj knjižnici Rijeka

U srijedu, 4. travnja 2018. godine u 12:00 sati u dvorani izložbe Glagoljica održat će se radionica pod nazivom "Web of Science and InCites, the value of seamless integration".

Radionicu će održati Marko Zovko i Massimiliano Carloni iz tvrtke Clarivate Analytics, a predviđeno trajanje radionice je 2 sata.

Kroz radionicu predavači će polaznike upoznati s novostima na platformi Web of Science te vrstama analiza koje se mogu dobiti putem alata za evaluaciju istraživačkog rada InCites, koji je u 2018. godini nabavljen za Sveučilište u Rijeci i kojem može pristupiti svaki zaposlenik Sveučilišta.

Radionica je namijenjena znanstveno-nastavnom osoblju Sveučilišta u Rijeci i knjižničarima sastavnica, a po završetku radionice polaznicima će se uručiti potvrde o prisustvu.