Sveučilišna knjižnica Rijeka i Podružnica Kampus zatvaraju se sukladno uputi nacionalnog stožera

Sveučilišna knjižnica Rijeka i Podružnica Kampus od četvrtka, 19. ožujka 2020., prestaju s radom sukladno uputi Nacionalnog stožera. Knjižnica će osiguravati komunikaciju s korisnicima putem svojih e-mail adresa: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. i Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., te za Podružnicu Kampus putem e-mail adrese: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

U periodu trajanja obustave rada zakasnina na posuđenu građu u Podružnici Kampus se neće naplaćivati.

Pratite nas na mrežnim stranicama ili Facebook stranici knjižnice.