hr HR en EN

Čitaonice i prostori za grupni rad

Znanstveno-istraživačka čitaonica

Znanstveno-istraživačka čitaonica prostor je istraživačkog rada. Raspolaže sa 26 sjedećih mjesta i 12 računala povezanih s internetom. Korisnici se mogu služiti računalima, koristiti građu smještenu u čitaonici te građu iz zaštićenih zbirki, časopise i novine koje naručuju iz spremišta. U prostoru se po dogovoru organiziraju i edukacijske radionice za korisnike.

Studijska čitaonica

Studijska čitaonica je prostor za učenje i tihi rad i raspolaže sa 40 sjedećih mjesta.U čitaonici se nalazi referentna zbirka (enciklopedije, leksikoni, rječnici, itd.) i zbirka knjiga koje se ne posuđuju izvan knjižnice.

Prostorija za grupni rad

Prostorija za grupni rad namijenjena je grupama korisnika za održavanje prezentacija, projekcija, izradu seminara i projekata te omogućuje razgovore i rasprave. Prostor raspolaže sa 16 sjedećih mjesta i moguće ga je rezervirati na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

U slučaju individualnog korištenja, rezervacija nije potrebna.

Otvoreni prostor za grupni rad

Otvoreni prostor za grupni rad raspolaže sa 6 sjedećih mjesta i slobodan je za korištenje bez prethodne rezervacije.

Čitaonice i prostore za grupni rad mogu koristiti isključivo članovi Knjižnice koji u prostore ulaze putem sustava samoidentifikacije, uz pomoć članskih iskaznica ili iksica.

Mjesta je potrebno unaprijed rezervirati putem e-zahtjeva Rezervacija mjesta u čitaonici.

Svi korisnički prostori otvoreni su za korisnike tijekom cijelog radnog vremena Knjižnice.

SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA RIJEKA
DOLAC 1, 51000 RIJEKA
OIB 84122581314

INFORMACIJE I POSUDBA
tel. 051/336-129
Mail: posudba.svkri@svkri.hr

1. Radno vrijeme
  2. Javna nabava
  3. Natječaji

Radnim danom

Subotom

Nedjeljom

Čitaonice

/

Posudba

/

Posjet izložbi Glagoljica tijekom cijele godine putem online prijave ili po dogovoru na tel. 336-129. Građa iz zatvorenog spremišta naručuje se najkasnije 15 minuta prije završetka rada posudbe. U vrijeme kada Knjižnica ne radi, koristite usluge putem naših web stranica.

Sveučilište u Rijeci, Sveučilišna knjižnica Rijeka je, sukladno članku 6. stavku 1. točki 3. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine  broj 120/16), obveznik je primjene istoga.
Sve objave javnih nabava za nabave čija je procijenjena vrijednost jednaka ili veća od 200.000,00 kn za robe i usluge, odnosno, 500.000,00 kn za radove objavljuju se u Elektroničkom oglasniku javne nabave Republike Hrvatske. Nabava vrijednosti do 200.000,00 kn (roba, usluge) odnosno do 500.000,00 kn (radovi), tzv. jednostavna nabava, provodi se temeljem Pravilnika o jednostavnoj nabavi Sveučilišne knjižnice Rijeka.

Više...

Natječaj za popunu radnog mjesta dipl. knjižničar/dipl. knjižničarka

- natječaj

- obavijest o ishodu natječajnog postupka