Predavanje iz ciklusa Colloquia Fluminensia

Srdačno Vas pozivamo na posljednje predavanje iz četverogodišnjeg ciklusa predavanja „Colloquia Fluminensia – razgovori s baštinom“  pod nazivom „Canzonette fiumane“, koje će održati dr. sc. Diana Grgurić s Filozofskog fakulteta u Rijeci u srijedu, 25. studenoga u 18.00sati u dvorani izložbe Glagoljica, Dolac 1.

Od početka projekta 2017. godine održano je devetnaest predavanja o riječkim temama za cjelokupnu zainteresiranu javnost, a projekt je bio usmjeren jačanju svijesti o kulturnom identitetu Rijeke i njegovu značaju u promicanju zajedničkih nacionalnih i europskih vrijednosti.

NAPOMENA: Broj sjedećih mjesta ograničen je zbog trenutne epidemiološke situacije, pa je potrebna prethodna najava dolaska na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

U prostoru knjižnice obvezno je pridržavati se propisanih epidemioloških mjera.

SAŽETAK PREDAVANJA