hr HR en EN

Otvoreni probni pristupi na GIDEON i VisualDX

Za hrvatsku znanstvenu i istražovačku zajednicu tvrtka Wolters Kluwer otvorila je probni pristup na e-izvore Global Infectious Diseases and Epidemiology Online Network (GIDEON) i VisualDx. Izvori su namijenjeni ustanovama, djelatnicima i studentima na području biomedicine i zdravstva.

U čitaonicama se i ove godine traži mjesto više!

Približavanjem ispitnih rokova, tradicionalno se u čitaonicama knjižnice iz godine u godinu traži mjesto više. Usprkos epidemiološkoj situaciji, to nije iznimka ni ove godine. U knjižnici su poduzete sve epidemiološke mjere i boravljenje u čitaonicama je sigurno za sve korisnike. Ovim putem želimo vam se zahvaliti na ukazanm povjerenju i, naravno, poželjeti vam uspjeh u radu!

Prošećite knjižnicom – virtualno!

Od sada u knjižnicu možete doći kada god poželite – makar virtualno! Na stranicama knjižnice dostupna je Google street view virtualna šetnja u kojoj možete prošetati kroz naše čitaonice i sve korisničke prostore te izložbu Glagoljica.

Besplatno samostalno skeniranje građe iz fonda knjižnice za korisnike

Od 6. travnja 2021. godine u Sveučilišnoj knjižnici Rijeka korisnici mogu samostalno skenirati građu iz fonda Knjižnice bez naknade (osim novina i građe iz baštinskih zbirki).

SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA RIJEKA
DOLAC 1, 51000 RIJEKA
OIB 84122581314

INFORMACIJE I POSUDBA
tel. 051/336-129
Mail: katalog@svkri.hr

1. Radno vrijeme
  2. Javna nabava
  3. Natječaji

Radnim danom

Subotom

Nedjeljom

Čitaonice

/

Posudba

/

Posjet izložbi Glagoljica tijekom cijele godine putem online prijave ili po dogovoru na tel. 336-129. Građa iz zatvorenog spremišta naručuje se najkasnije 15 minuta prije završetka rada posudbe. U vrijeme kada Knjižnica ne radi, koristite usluge putem naših web stranica.

Sveučilište u Rijeci, Sveučilišna knjižnica Rijeka je, sukladno članku 6. stavku 1. točki 3. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine  broj 120/16), obveznik je primjene istoga.
Sve objave javnih nabava za nabave čija je procijenjena vrijednost jednaka ili veća od 200.000,00 kn za robe i usluge, odnosno, 500.000,00 kn za radove objavljuju se u Elektroničkom oglasniku javne nabave Republike Hrvatske. Nabava vrijednosti do 200.000,00 kn (roba, usluge) odnosno do 500.000,00 kn (radovi), tzv. jednostavna nabava, provodi se temeljem Pravilnika o jednostavnoj nabavi Sveučilišne knjižnice Rijeka.

Više...

Natječaj za popunu radnog mjesta dipl. knjižničar/dipl. knjižničarka

- natječaj

- obavijest o ishodu natječajnog postupka