Poništenje natječaja

Sveučilišna knjižnica Rijeka poništava natječaj za popunu radnog mjesta knjižničara.

KLASA: 112-02/17-01/01

URBROJ: 2170-04-01-17-22

Rijeka, 14. lipnja 2017.

Temeljem članka  27. Statuta Sveučilišne knjižnice Rijeka, Senka Tomljanović, ravnateljica Sveučilišne knjižnice Rijeka, Dolac 1, Rijeka, dana 14. lipnja 2017. godine donosi odluku o

PONIŠTENJU JAVNOG NATJEČAJA

za popunu radnog mjesta knjižničar/knjižničarka – 1 izvršitelj/ica na određeno puno radno vrijeme

Poništava se javni natječaj za prijam u službu na određeno puno radno vrijeme na radno mjesto knjižničar/knjižničarka, 1 izvršitelj/ica, objavljen dana  31. svibnja 2017. godine  u Narodnim novinama broj 51/2017, na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na web stranicama Sveučilišne knjižnice Rijeka.

Ova odluka će se objaviti na službenim Internet  stranicama Narodnih novina, Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Sveučilišne knjižnice Rijeka.

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja.

Uputa o pravnom lijeku:

Protiv ove odluke nije dopušteno podnošenje pravnih lijekova.